Mám radost.. :)

17. října 2012 v 19:25 | Victoria ♥ |  Každý den
Ahoj lidičky,
jak se máte?? :)
Já úplně suprově, až na pár drobností, ale ty si nechám pro sebe..
Mám dvojku z diktátu, což není nejlepší, trochu mě to štve, ale co se dá dělat..
První hodinu jsme měli němčinu, v duchu jsem umírala smíchy. Četli jsme nějakej e-mail, a nikdo nevěděl, tak jsem to četla já a jeden kluk a Ája.. Prej to je kravina.. nene,, A kdo to chce přečíst?? Já se strašně chtěla přihlásit, ale čekala jsem, jestli mě vyvolá a ona prej tak (řekněme) Viktorie, přečti to.. :DDD Byla jsem ráda, no tak jsem to plynule přečetla, přeložila.. ;) :D No jo.. :D :P Domluvila jsem se taky na ruštině, mám přijít po velké přestávce, okej!
Pak byla čeština, dostala jsem tu dvojku.. Ach jo..
Pak matika, to jsem si opakovala ruštinu.
Čtvrtou hodinu jsme měli angličtinu.. Zpívali jsme tu písničku od P!nk.. :D :* A psali jsme slovíčka, mám jedno špatně.. :D Já jsem fakt debil.. :´( :DDDD Boože můj!!
Pak jsem šla na tu ruštinu, nejdřív jsme opakovaly pozdravy, pak slovíčka, co jsem se měla učit a pak mi ukázala nějakou stránku, kterou jsem měla přečíst. Bez chyby jsem to přečetla a ona mě tak chválila. Prej, že jsem šikovná, i s tou výslovností, přízvukem a i s tím, že se mi nepletou ty písmenka v azbuce.. Óóóó.. Zrovna od této profesorky.. Měla jsem a vlastně pořád mám ooobrovskou radost.. Já jsem se to vždycky chtěla učit, jak němčinu, tak ájinu, tak ruštinu a kdyby se mi splnila i latina, finština a maďarština, budu ten neeejšťastnější člověk v celém vesmíru! :))
Pak byla občanka.. Zapsala jsem se do projektu adopce na dálku.. Už dřív náš gympl adoptoval jednu indickou holčičku a posílá se jí nějaká finanční částka na školu, uniformu, jídlo a tak. Tak padesátka na rok mě vážně nezabije..
Nakonec jsme měli bižuli. To nejlepší nakonec.. :* Ne, nejlepší je chemie a zemák, a přestávky, kdy mám ruštinu, a němčina a docela i infule.... klid! :D
Pak jsem šla na oběd a po obědě doučko z dějepisu.. :D Když jsem přišla, tak jsme se pozdravily, sedla jsem si, ona šla do ředitelny na chvíli a řekla mi, ať si vezmu perníčky, no vzala jsem si asi dva, ale víc ne, abych nevypadala nenažraně.. Ale byly dobrý.. ;) Pak jsem se jí svěřila s úkolem na sloh.. Říkala, že je to blbost.. Říkám, taky si myslím :DD.. Nakonec jsme vymyslely takovej dialog.. Ona byla máma a já dcera.. Prej Mamíí a ona Anóó.. Proč jsou k večeři zase ty párky?? :D A co by sis jako představovala?? Měli bychom mít něco zdravého.. a ona A co by sis přála?? Nejlepší by byl nějaký zeleninový salát..... a tak dál a tak dál :DDD ..obě jsme chytly takovej záchvat smíchu..Pak jsme si povídaly o dalších jazycích, ona říkala, že umí latinsky, tak jsem jí řekla ave.. :D a ona ave... řekla jsem jí, že jsem se vždycky chtěla učit latinsky a ona, že mi přinese nějakej slovník.. a já se na ní podívala a ona fakt, že mi ho přinese, tak jsem jí moc děkovala.. :))** je hodná.. mám jí ráda, nechápu, proč jsem jí dřív neměla moc v lásce.. teď fakt ji mám nejradši.. :)) a ještě němčinářku a chemikářku.. :))
Tak jsme se rozloučily a ona mi dala Kinder Maxi, že to měla pro ty lidi, co prodávaly Bílé pastelky, ale že mi ho dá.. :) Tak jsem poděkovala, no, rozloučily jsme se a pak jsem šla do šaten a na focení do lidušky..
Vykašlala jsem se na nauku, neboť jsem si tašku nechala ve skříňce a nechtělo se mi už pro ní jít a byla jsem u autobusáku.. :D Takže mám tašku ve skříňce až do pátku.. Hmmmm.. :D
To nevadí..
Sakra, je to nějaký dlouhý.. Tak zatím ahoj :DD

Victoria ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 17. října 2012 v 19:40 | Reagovat

Tak to si mala super deň :)

2 Victoria ♥ Victoria ♥ | Web | 17. října 2012 v 19:44 | Reagovat

[1]: Přímo skvělej :-)

3 Ája Ája | Web | 18. října 2012 v 15:56 | Reagovat

prej: Mamíí :D tohle jí říct tak se do smrti neproberu ze záchvatu smíchu :D
Prosím tě nevíš co jsem dostala já z toho diktátu?

4 Victoria ♥ Victoria ♥ | Web | 18. října 2012 v 19:36 | Reagovat

[3]: Ne asi :DDDD.. Ty jo Ájo, já teď nevím.. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama